| OnlyTheScript a întrebat:

pot sa sterg o postare de pe facebook daca nu am postat-o eu ci altcineva? daca da va rog sa imi spuneti cum cat mai repede posibil

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu.Doar daca o raportezi echipei Facebook pentru a fi stearsa sau celui care a postat-o.Va primi un mesaj de la tine trimis automat prin acea raportare.Asta NUMAI daca este foarte deranjanta. Obscena, atac la persoana etc.

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu poti sa o stergi! Poti sterge doar ceea ce ai postat tu.

| darrio2007 a răspuns (pentru neluL):

Frumos robotelul!

| neluL a răspuns (pentru darrio2007):

ASIMO este folosit pentru a încuraja tinerii să studieze știința și matematica, primul robot creat de HONDA big grin

| darrio2007 a răspuns (pentru neluL):

Tot japonezii astia, saracii.

| darrio2007 a răspuns:

Robot, nerobot, sa stii ca isi merita pozitia in clasament.

| mona a răspuns:

Nu poti, crede-ma ca am incercat si... degeaba