| Misa09 a întrebat:

Buna TPU! Recent mi-am tuns parul singur si am facut destul de multe greseli. Una dintre cele mai mari este ca am luat prea mult din par (undeva la 3/4 cm). Ce pot face ca sa-mi creasca parul la loc intr-o luna?

Răspuns Câştigător
| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

Salut! Și eu mă tund singur happy Important este să nu îți pierzi încrederea în tine. big grin
Părul creste repede. Am fost tuns și chel happy și apoi am purtat șapcă. laughing Nu este o tragedie. Răspuns câștigator? big grin

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic laughing Dacă era așa ușor o făcea toată lumea.

| vasile2222 a răspuns:

Poate merg extensii... intreaba la un coafor.

| IhNomUhNitPARIS a răspuns:

Nu ai ce sa faci, mergi la frizerie sa te tundă uniform sau la coafor.
Încearcă șamponul favisan.