| Alexannderrr a întrebat:

Buna TPU.ro!
Am si eu o intrebare. Vreau sa fac un curs de fotografie, sa invat cum sa fotografiez cat mai bine etc. Mama mea mi-a spus ca a vazut un curs la scala Dales. Imi puteti da niste locatii unde pot incepe niste cursuri? Cat mai detaliat va rog big grin. Din Bucuresti

Fundaa >big grin

1 răspuns:
| LadyNaty a răspuns:

Http://www.fundatiadanvoiculescu.ro/2011/09/curs-de-fotografie/
Am fost si eu acolo.Se tineau langa parcul de la Palatul copiilor.Nu costa absolut nimic, insa trebuie sa te mentii in pas cu toti copii si sa nu ramai in urma.Succes:*.Pe acel site gasesti tot ce trebuie.