| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

Buna TPU:"-s..AM si eu o rugaminte la voi.o sa para ca sunt nesimtita.dar am nevoie de 1 euro pe un joc daca ma puteti ajuta..imi dai id vostru sau va dau id meu..si va spun codu...si parolasad..va rogpuppy dog eyes. il dau inapoi ca nu sunt genu care face chestii din asta..luni cand imi incarc..il dau inapoi care ma poate ajuta va rog mult; o3. dati add la id baby_bebelusa@yahoo.com cei care doriti si puteti sa ma ajutati

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Daca iti incarci cartela luni, inseamna ca tot atunci vei baga 1 euro credit pe joc, fiindca aici nimeni nu face pomana.