| Tot.Eu a întrebat:

Buna TPU.:*. Sa incep : Am un coleg in clasa. Cu care pana acum n'am vb deloc. Si suntem de 2 ani in clasa. Acum, acesta fiind al 3'lea an. Ne'am apropiat. Destul de mult. El ma place, dar nu vrea sa fim ceva mai mult decat prieteni. Cel putin asa zice. Cand sunt suparata, incearca sa descoase ce am. Daca plang ma ia in brate si incearca sa ma linisteasca si imi zice : " Numai plange, totul o sa fie bine. O sa treaca si asta. " Si. Uneori ma simt prost cand imi zice lucrurile astea. In pauze radem, vb, stam. In ore ne uitam unul la altul si incepem sa radem. Nu vreau sa fiu cu el deoarece am strica prietenia. Dar ma gandesc daca imi place de el. Sau daca el dupa ce n'o sa ma mai placa o sa ne departam. Si anul trecut am stat amandoi in banca pusi de diriga. Si cica a inceput sa ma placa, dar dupa ce ne'am mutat, totul a disparut. Totusi mi se pare bizar ca n'am vb 2 ani d zile. si acum.thinking Voi ce credeti?straight face

4 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

E semn de sus... asa, dupa 2 ani, badabim badabum...
incercati'va norocul, nu merge, trageti in continuare de prietenia voastra... este mai simplu decat parewinking
bafta

| Bixx a răspuns:

Ciudat e ca asta mi se intampla si mie si chiar nu stiu ce sa zic... mi'e frica ca nu stricam o prietenie.

| Tot.Eu explică:

Pai el mi-a zis ca nu i'a placut de mine. Ca nu stia nimic de mine ( sunt mai inchisa in mine si nu prea vb de problemele mele ) Si a zis ca acum a vazut cu adevarat cine sunt si ii place de adevarata EU nu ca ceilalti pentru popularitate si formelaughing Daca intelegeti.

| Alinacaragea a răspuns:

Da e un lucru foarte bizar.Hm,dupa 2 ani. Poate i-a placut de tine si abia acum sia facut curaj sa iti spuna. A inceput printr-o prietenie si incearca sa vada daca puteti fi impreuna.
Sfatul meu este ca ar trebui sa incercati daca simtiti ca va iubiti cu adevarat continuati, daca nu ramaneti prieteni ca si pana acum.
Este sansa voastra, multa bafta si sper ca te-am ajutat. Poti conta pe mine. Bye