| euzictutaci a întrebat:

Sa incep ca inceputul:
pe 1 august 2010 mi-am luat telefonul LG KP 502 (cu touch) iar intr-o seara la dans prin decembrie, din sala de antrenament mi-a disparut telu ma rog
apoi m-am ales cu o troaca ceva timp iar azi pe aceea troaca am pierdut-o in autobuz
eu vreau sa-mi iau tel de 8 milioane ptc. atata costa telu care-mi place mie iar tata mi-a zis ca am pierdut deja 2 telefoane si eu vreau tel de 8 milioane
cum pot sa fiu mai grijulie ca telefoanele ptc. nu vreau sa il pierd si pe viitorul meu tel cu touch? :-s

funda + voturi kiss

scuze categoria dar vreau rasp cat mai repede :-s

Răspuns Câştigător
| solumaam a răspuns:

Din intrebarea ta am inteles ca faci cursuri de dansuri la o sala, ca esti uituca sau cu capul in nori, ca i-ti displac telefoanele mai modeste, ca mergi cu trolebuzul si ca ai gusturi alese laughing
Sfatul meu este sa i-ti iei un snur si sa il tii la gat ...toate telefoanele au un sistem de prindere pe la colturi pentru asa ceva!

1 răspuns:
| andutxza a răspuns:

Pur si simplu baga-l intr-un buzunar din care stii ca nu-l pierzi si mereu stai cu ochii pe el.Mai verifica din cand in cand daca il ai in buzunar sau in geanta.