| IubesteEa a întrebat:

Buna TPU.Sa incepem deci (exul meu) nu ma mai baga inseama deloc(in vacanta nici asta nu facea, dar pe 8 ian.eu eram cu o fata pe leagan si el se apropia de leaganul meu si mi-a atins gheaca, si avea o fata un chibrit aprins eu vroiam sa am pus degetul acolo si el dupa (ne am atins degetele)1.de ce se dadea la mine atunci si acum nu ma mai baga inseama? 2.de ce a vrut sa ne atingem degetele k el s-a apropiat?, m-am certat cu o prietena de-a mea si el a intrebat-o de ce ea nu mai vorbeste cu mine 3.se interesa de mine? de fiecare data cand cred ca nu ma iubeste dau fata-n fata cu el, ba ma baga inseama eu cred ca e soarta 4. voi ce credeti? 5.si daca e soarta de ce? la scoala am batut-o pe una rau i-am lipit o palma de am dat-o cu capul de perete (apoi face el ce palma i-a dat lui aia si zambeabig grin)6.de ce? si cand i-am zis ca i-am dat sangele la ureche a ras 7.de ce?, cand am iesit in curte eu cu o colega sa ne batem cu zapada i-am certut unui baiat bulgare si fostul face ia de aici si da in mine si am zambit amn2 i-am dat un bulgare in cap a zambit si a venit aproape de mine sa dea 8.de ce? si pe fosta lui iubita colega mea dupa care a fost cu mine acum nu o lasa sa treaca adica ii imita pasi se duce ea in alta parte, iar el nu o lasa sa treaca mi-e mi-au zis niste fete ca isi bate joc (nu din scoala de la mine) 9. voi ce credeti de ce face asta? 10.pe cine place mai mult pe mine sau pe aia? 11.credeti ca cu mine vrea sa fie din nou? dau funda la cel/cea care a raspuns la toate intrebarile 1, 2! multumesc si scuze pentru scris ma grabeam si abia m-am trezit
alexeyndra, vrei sa dai mai multe detalii despre intrebare?

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Parerea mea:Esti o copila cu prea multe fite.Mai bine te-ai intoarte-n clasele primare, si ai invata sa scrii.

| Pawesome a răspuns:

Pai, se poate sa te placa dar nu te pripi.Gandeste-te bine ca se poate sa interpretezi gresit.Cel mai bine asteapta si vezi ce se intampla daca continua cu din astea cred ca te place dar ai grija.

| Pawesome a răspuns:

Ce ador cand cineva da o parere ca a lui Musiq

| Bounty_7998 a răspuns:

Pai eu cred ca el s-a despartit de tine ca sa o poata necaji pe colega ta fara ca tu sa fi geloasa si sa va certati, si mai cred ca el te place foarte mult si ca o sa formati un cuplu in scurt timp.