| IubesteEa a întrebat:

1.deci de unde stii ca inca te mai iubeste? 2. daca e timid e normal sa te ignore? pe mine ma ignora desi am mai fost cu el de 2 ori, o data la scoala nu ma ignorat adica putin dar a zis o prietena ceva si el a repetat si mi-a zis mie si imi zambea si am vrut sa ii trag una (in gluma)si el zambea 3.de ce a repetat-o pe fata ai desi eu am auzit? si imi zambea, si tot asa i-am cerut unui fost coleg un bulgare si el (fostul) mi-a dat cu bulgare in mine 4.de ce? si in vacanta de iarna pe 8 eram pe leagan si s-a apropiat de mine in vacanta ma facea geloasa, stiam ca ma face adica statea langa cea mai buna prietena si cand am venit eu se uita la mine adica 5.chiar ma facea? eu tot cred ca ma iubeste dar niciodata nu ma ignora sau etc...ma baga inseama, ma apara aa si am batut-o pe una la scoala desi eu trebuie sa trec la liceu am batut-o ca ma provocat si i-am dat o palma de s-a dus in perete si ii curgea sange din ureche si sus la etaj eu am clasa la etajul 2 si el la fel love struck e bine ne vedem des, si el a zis mama ce palma ia tras 6. de ce? si imi zambea:dupa i-am zis despre urechea lui aia si a ras 7.de ce credeti? Va rog sa raspundeti la toate intrebarile dau funda scuze pentru gramatica dar ma grabeam va rog nu ma judecati!

2 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

1.pai daca inca te mai iubeste iti zambeste atunci cant te vede, intra in vorba cu tine, iti poate face mici complimente etc
2. daca e timid da este posibil sa te ignore, dar poate sa te ignore si din alte motive, poate inca te mai place si vrea sa te uite si de aceea te poate ignora
3.pai a repetat-o pe fata aceea pentru ca poate vroia sa se bage in seama cu tine si cum nu avea subiecte a ales asta
4.ti-a dat cu blugarele in tine si ti-a zambit ca poate inca te mai place dar nu vrea sa iti spuna, s-au prefera sa iti arate asta si poate sa iti dai tu seama singura
5.s-a apropiat de prietena ta si se si uita la tine pentru ca vroia sa iti vada reactia pe care o ai atunci cand el statea in preajma prietenei tale
6. poate ca pentru ca sa mirat cand a vazut ca ai lovit-o pe fata aceea, poate nu te stia asa de "violenta"si de aceea poate a spus asta.
7.iti zambeste poate pentru simplu fapt ca el inca mai tine dar nu vrea sa ti-o arate,stii cum sunt baietii, cam orgoliosi de felul lor si nu prea arata asta, ci da de inteles din comportamentul lorhappy

| Sinnerr a răspuns:

Daca e timid, in cazul unelor persoane e normal sa te ignore, in cazul altor persoane, nu te ignora dar evita sa se uite in ochii tai happy din cate ai spus tu aici, la faza cu bulgarele parerea mea e ca a vrut sa iti atraga atentia, cat despre gelozie cred ca incearca sa vada daca inca il mai placi, iar cat despre faza cu palma, unii baieti considera asta un lucru bun pentru o fata ca riposteaza... eu zic sa te duci sa vorbesti cu el si sa ii spui ce simti, cine stie poate si el simte la fel happy
Sper ca te-am ajutat!