| Elial a întrebat:

Sa zicem ca prin iunie au fost zilele orasului, iar eu si prietena mea cea mai buna ne-am decis sa mergem, ea l-a mai luat si pe iubitul ei, iar iubitul ei a mai luat un baiat si asa am mers toti 4 la zilele orasului happy. Cand am ajuns acolo, prietena mea se apropie de mine razand si imi spune ca baiatul acela care a venit cu noi ma place si. de acolo a inceput totul. Am facut cunostinta, am aflat mai multe unul despre altul si, in final m-a intrebat daca vreau sa fiu impreuna cu el, dar i-am spus ca nu. Problema? Inaltimea! angry Sunt mai inalta decat el cu vreo 5-10 cm si urasc asta! I-am spus din ce cauza si a spus ca nu se supara. Dupa asta am vorbit foarte rar prin mesaje si. acum, in toamna am ajuns sa il vad ca e in clasa cu mine la liceu. Nu am prea vorbit cu el pentru ca si-a facut alte prietene si alti prieteni pe acolo, iar eu stau cu altcineva. Ma rog, problema e ca ma trateaza cu indiferenta parca si ma doare. Chiar mi-a parut atat de rau ca l-am refuzat, dar nu pot fii impreuna cu un baiat mai scund decat mine. As vrea sa fim prieteni, doar atat. L-am mai chemat afara, dar si-a gasit mereu scuze. Nu pot sa ma duc si pur si simplu sa intru in grupul lui pentru ca sunt, in primul rand, emotiva si, in al doilea rand, nu stiu daca ma va accepta si nu stiu ce crede acum despre mine. As vrea sa aflu, as vrea doar sa fim prieteni si nu stiu cum il pot face sa nu mai fie atat de indiferent si sa nu ii pese deloc. Plus ca il cam plac putin acum happy

Răspuns Câştigător
| ralucutza2323 a răspuns:

Buna deci este o vorba care cred ca ti se potriveste : DUTE INCOLO HAI IN COACE LASA-MA DA NU-MI DA PACE. bun asta a fost o gluma dar ai putea sa il iei deoparte si sa il intrebi ce simte pentru tine si ce simti tu pentru el si ce vrei de la el si totul se rezolva.insista. dar sa iti mai zic ceva dragostea nu cunoaste varsta, sex, inaltime, greutate.in dragoste si in razboi totul e permis

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Eu zic sa-l lasi si sa-ti vezi de scoala.
Te pup!

| ValentinFedeles a răspuns:

Sall eu as zice sa vorbesti cu el ce-i place, cum ar fi un joc, sa aveti un punct comun.