| FairyTailFan a întrebat:

Mai este mult pana la ziua mea de nastere dar ma tot gandesc unde sa o tin. Implinesc 15 ani si o sa am cam 13-14 invitati... cat mai multe ideii unde as putea s-o tin va rog big grin

Răspuns Câştigător
| realix a răspuns:

Sall nu stiu ce esti fata sau baiat daca vrei sa faci ceva special trebuie sa stii ce pretenti are invitati tai si sa faci ceva pe care sai lasi masca nu stiu cum sa te sfatuesc daca ai o casa mare poti face acasa si sai inviti pe toti la tine sau poti face la un restaurant depinde de cati bani esti disponibili uite un sfat daca esti la tara si o faci vara poti sa-ti faci ziua acasa pentru ca earu proaspat si curata recreaza creru si la o muzica cara va pace dar sa fie o muzica care sase potriveasca cu atmosfera in care faci petrecerea
si uite un sfat la oras intro restaurant clima este aceias agitata etc dar daca esti la tara si ai invitati din ora si ii aduci la tara o sa fie ceva nou pentru ei daca nau fost nici odata si ce este facut acasa este bine facut adica reduci din celtueli si poti organiza o petrecere asa cum iti doreste inima tasi poti sa ramai si cu bani in buzunar si poti sta si mai mult timp fara sa-ti zica careva ca s-a facut ora si petrecerea trebuie sa se termine uite nu stiu cat de folos am fost dar o sa ma gandesc mai serios la asta dar terog sa-mi zici exact ce esti fata sau baiat casa pot zice ce petrecere sa-ti faci si ce invitati ai ai zis 15 poate fi mai multi sau mai putini si depinde ce sunt fete sau baieti au mabi conteaza sa ti faci aniversarea si sa nu te ei la intrecere cu alti sa fi invidios(a)pe petrecerea alt cuiva finca va fi un dezastru tot ce conteaza ca invitati tai sa se simta bine si tu la fel si sa fie in largul sau terog lasa un mesaj tot aici cu ce esti fata sau baiat si invitati tai la fel si nu uita pot fi mai multi sau mai putini deci trebuie sate pregatesti din timp mersi si succes sau poti lasa un mesaj pe id de mes doiro.metin sau skype idi.valy succes sau atat

| realix a răspuns (pentru realix):

Mersi esti tare sper ca raspunsul meu ti-a fost de mare ajutor si mersi ca mai rasplatit eu tem ajutat ca am vrut nu casa primesc ceva mersi inca odata si ma bucur ca te-am ajutat si ti-am fost de ajutor

| FairyTailFan explică (pentru realix):

Eu iti multumesc. happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista, cred ca in orice oras, un fel de centre (educationale etc) unde poti inchiria o sala, cu scena, bucatar (eventual) si pe care ti-o poti decora cum vrei, poti chema un DJ etc. Fratele meu isi tine ziua mereu intr-un loc de genul asta si mi se pare potrivit pentru 10-16 ani. Dar depinde...
De unde esti?