| innalovefun a întrebat:

Peste cateva zile va fi ziua mea de nastere. (14 anisori) Am chemat niste prieteni la mine si nu prea stiu ce sa facem. Ceva idei de activitati, jocuri. Multumesc si va pup dulce

Răspuns Câştigător
| calitro a răspuns:

Buna, in primul rand doresc sa iti urez la multi ani! In legatura cu ziua ta de nastere, cred ca pentru varsta ta ai ales locul potrivit unde sa iti petreci timpul de ziua ta! In primul rand pregatesti camera unde organizezi petrecerea, ai grija sa pui la o parte obiectele decorative scumpe care se pot sparge usor. In timpul petrecerii, oferi tuturor mancare, ii servesti cu bautura ( sucuri, etc. ), vorbesti cu prietenii tai sa aduca muzica lor favorita si te asiguri ca ai laptopul sau calculatorul in camera respectiva, ascultati muzica, dansati, propui jocuri de grup dupa ce ati ati mancat/dansat, deci aproximativ dupa 2-3 ore, cand observi ca se plictisesc. Exemple de jocuri de grup sunt sticluta, sau va uitati la un film ( horror, e mai palpitant! ). Sper sa ai parte de o petrecere de neuitat!

3 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Gangbang.

| traaaaance a răspuns:

Niste muzica House:X, alcool, tigari (iarba pentru cei in cauza, cam grav daca ai prieteni din astia tongue ) desigur sex (pentru relaxare si placere ) iar ca jocuri cele classice care merg la o petrecere intre prieteni (niciodata intr-un club ), ca invarte sticla, adevar sau provocare, a da si vezi sa nu ramana ai tai acasa ca daca da o sa fie foarte naspa, va uitati la tv mancati tort si niste robby bubbles, in prima parte as veni si eu pacat ca nu pot, te pup, bft tongue

| waitingforthesunset a răspuns:

Puteţi să vă jucaţi cărţi, să dansaţi "Macarena";"Ai se eu te puego","Meniaito". Să vă faceţi poze îmbrăcaţi aiurea, să vă machiaţi reciproc[đaca vor şi băieţii laughing]...