| Lovepets1999 a întrebat:

happy
Peste cateva zile e ziua mea.Si am hotarat cu parintii sa-mi sarbatoresc ziua acasa(am curte). Nu am multi invitati, in jur de 6-7 prieteni/prietene. Petrecerea o sa inceapa la 2..pana pe la 7-8. Vroiam sa intreb.ce am putea face..inafara de dans,sa mancam/bem, etc.Deci ce activitati? happy
Dau funda, bineinteles! happy P.s : Implinesc 14 ani.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Bună!
Jucaţi-vă adevăr şi provocare, mimă, fete filme sau băieţi, 5 fete 5 băieţi, fântâniţa.
Succes!

| Analiaa a răspuns:

Buna! si ziua mea este joi smug si tot la curte o sa mi-o sarbatoresc o sa creez niste intrebari pe care o sa le pun invitatilor despre mine, intra pe yt si scrie Tequila acolo vei vedea ce sa faci cu prietenii, va puteti juca adevar si provocare...