| StefanaCodita a întrebat:

Sambata imi pun aparatul dentar(brackets) si nu sunt hotarata ce culoare sa il pun... Ma poate ajuta cineva? Ofer funda :*

Răspuns Câştigător
| Rahzy a răspuns:

Albastru sau violet

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In metal cum vine e cel mai bine

| OnuOnulică a răspuns:

Negru happy

| alexutza02matza a răspuns:

Ce culoare iti place cel mai mult... Dar sa stii ca nu arata bine cu niste culori stridente. De exemplu ai putea sa ti-l lui violet, sau negru (iti poti asorta aparatul su orice haine), sau culoarea metalului... Sper ca ti-am dat un sfat bun. P.S. Poti sa ti-l pui si roz deschis.

| StefanaCodita explică (pentru alexutza02matza):

Multumesc! Chiar a fost un sfat bun... :*

| alexutza02matza a răspuns:

Atunci este cam ciudat ca nu mie mi-ai funda!