| Camelutsaa a întrebat:

Buna,TPU. Sambata ma duc la mare, stau cam 7 zile si as vrea sa ma bronzez foarte mult si frumos. Am un ulei de la Nivea, credeti ca e bun? Am fost la tara si 30 de minute am stat doar in bustiera si m-a prins soarele pe spate,deci ma bronzez repede. ce sfaturi imi dati pentru un bronz frumos,uniform, intens si de durata?

1 răspuns:
| cherry101 a răspuns:

Buna, sunt aici cateva sfaturi utile: http://www.divahair.ro/......_de_durata sper ca te-am ajutat, distractie placuta la mare!