| beautifulkiss a întrebat:

Buna TPU sambata o sa imi petrec toata ziua cu cea mai buna prietena a mea. O sa mergem la shopping ma rog asta nu conteaza si dupa o sa mergem acasa la ea.Si vrem sa facem niste chestii nebunesti nebunesti mai ales ca suntem singurebig grinDeci intrebarea este:Ce lucruri nebunesti am putea face?
Multumesc anticipat.

7 răspunsuri:
| beautifulkiss explică:

Am uitat sa mentionez ca avem 13-14 ani si suntem nefumatoare (doamne fereste cum sa fumam la varsta asta)si ne place sa ne distram foarte mult.

| beautifulkiss explică:

P. S:Cand am spus chestii nebunesti nu m-am referit la prostii doamne fereste ci la lucruri ca de exemplu sa sunam cu numar privat, sa ardem hartie etc.Multumesc anticipat.

| Liviu a răspuns:

Uhu...
laughing Intrati pe redtube
Faceti misto de lume
Aruncati cu baloane cu apa la lume in cap ( problema e daca vecini sunt sparti in gura si va spun la parinti)
Eh depinde cat de nebune sunteti laughing
Si nebunia are o limita... din cate stiu eu

| cristianorudi7 a răspuns:

Gang bang

| dany_6773 a răspuns:

Party. puteti chema niste baietismug. sau daca nu puteti face o petrecere in pijamale cu prietenele voastre...sau sa iesiti prin cluburi.sunt multe de facuttongue...imi dai fundita?

| XDeDeeX a răspuns:

Cine stie?
depinde de varsta...
Daca sunteti fumatori puteti sta la un film, mai fumati, floricele?
muzica. dansati si multe alele.
Sunt multe chestii pe care le puteti face impreuna.
Deci.succes si distractie placuta!

| Alina_8783 a răspuns:

Depinde ce fel de persone sunteti si ce varsta aveti tongue