| CoriiKidd a întrebat:

Hei TPU..
Deci am planuit de o saptamana =]] ca cea mai buna prietena a mea sa vina la mine love struck. Din anumite probleme nu am putut sad dar intr-un final ne-am decis ca sambata sa vina la mine ..in fn.
Noi ne-am gandit ca fiecare sa aduca 5 lei,ne intalnim undeva apoi ne luam cate ceva dulce de la magazin sau nu stiu,si apoi mergem la mine acasa. Acum ne-am gandit sa facem cv de mancare rolling on the floor,gen friganele,limbi de pisica thinking dar nu stiu sigur ce am putea facce. Ceva dulce si usor de facut [ si rapid ]. Cu oua,faina, zahar, ulei (chestii simple ) si sa zicem ca mai luam noi cate ceva love struck.din aia 10 lei.
VOi ce ne recomandati? ceva simplu si IEFTIN cu lucruri pe care le ai in casa, sau sa zicem 1-2 ingrediente de cumparat.
Dau funda pentru cele mai bune rasp /RETETE.

2 răspunsuri:
| AsdfghjkI32 a răspuns:

Ați putea să vă distrați făcând o pizza http://www.lalena.ro/7-reteta-Pizza-simpla-de-casa.html, dacă sunteți bâtă amândoua o să fie și mai distractiv.
În cazul în care chiar nu vrei să vă complicați luați cartofi de pus la microunde, popcorn, Finetti, suc, faceți concurs de cel mai sexy ou ( cred că știți și voi să faceți un ou ), cipsuri, Chocolate Fingers, ciocolată, etc.

| Fluturashh a răspuns:

Poti face clatite sau gogosi... popcorn big grin