| Meryem027 a întrebat:

saptamana trecuta am fost bolnava si am lipsit de la scoala. Am facut tratament, una, alta dar se pare ca nu mi-a trecut, iar astazi dimineata am fost la analize. Ma simt rau, dar ma stresez cu scoala. Maine am teza la matematica si nu o pot da... Un sfat? Macar sa ma mai linistesc si eu! Mentionez ca am 10 la scoala, nu ca o lauda... dar desi o sa recuperez usor, tot imi fac griji. Plus ca m-am ingrasat 3 kg si vreau sa le dau jos, imediat ce ma fac bine. Deci? Multumesc!

1 răspuns:
| AndradaC99 a răspuns:

Roag-o pe profesoara ta de matematica, sa dai altadata teza.Sigurat va accepta, daca ai numai 10, un elev exemplar nu se lasa la o parte! Funda?:*batting eyelashes