| Andre_2307 a întrebat:

Azi dimineata cand m-am trezit am vazut ca mi s-a umflat deasupra la spranceana, eram umflata am crezut ca este un cos. Dar acum m-a luat o ameteala si ma ustura ochii ingrozitor, am o umflatura mare si e rosie, ma doare capul ingrozitor. ce sa fac? de la ce? e piscatura de ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| anadark84 a răspuns:

E posibil sa fie intepatura de paianjen. Mergi la doctor sau macar la farmacie.