| IoneeLaaaMaa a întrebat:

Buna TPU scuzati categoria! Vreau niste sfaturi urgent! Iubesc muzica enorm de mult, am o voce buna, timbru si ureche muzicala. Dar in pnm, am si eu un vis! Am 15 ani si ai mei nu prea vor sa ma duca sa fac canto straight face nu mai stiu ce sa fac deci imi vine sa mor cand ei nu apreciaza ce fac, nu ma incurajeaza straight face nu am vorbit destul de deschis pe subiectu asta, dati-mi niste sfaturi va rog! Cum sa le spun, cum sa ii conving? sad

Răspuns Câştigător
| Draguţica00Tania a răspuns:

O...
Aceasi problema ca a mea
Dovedestele ce poţi! Ori daca nu poti reuși sa ii convingi, invata acasa, vor vedea cat de mult te pasionează și cine stie. happywinking

| IoneeLaaaMaa explică (pentru Draguţica00Tania):

Mersi happy Mi-ai dat incredere

4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Ai un profesor care sa te sustina in fata parintilor?

Răspuns utilizator avertizat