| smile a întrebat:

Se apropie balul bobocilor si nu stiu cu ce sa ma imbrac.Nu stiu ce sa aleg intre o pereche de blugi si cu o bluzita mai eleganta sau o rochita scurta (are decolteu). Voi ce ati alege? multumesc. fundita

5 răspunsuri:
| Biia a răspuns:

Ar fii mult mai ideal si mai special pentru o seara ca asta, rochita. Dar, trebuie sa tii cont si cum te simti tu cel mai bine.
Take care!kiss

| Puffu a răspuns:

Rochita happy

| Morphine21 a răspuns:

Eu te'as sfatui sa nu te ma imbraci.
(Hai ma, asculti sfaturile tuturor cocalarilor. Uite'te doar la numele lor.)

| yoGabriela a răspuns:

Rochita...blugii se poarta mult prea des si nu prea semnifica nimic special pentru o seara destul de importanta cum e asta, daca rochita ti se pare potrivita si tu te simti bine cu ea poart-o

| Ally_4857 a răspuns:

Rochita!
O poti purta cu dres, cizme si o accesorizezi cat mai bine.
Have fun:*