| madymadd a întrebat:

Maine merg la balul bobocilor si am o rochita scurta si mulata pe corp dar nu stiu ce sa aleg niste pantofi cu toc sau cizme lungi pe picior pana peste genunchi cu toc.

am 1.80 si 15 ani ce credeti ca mi-ar merge mai bine?

4 răspunsuri:
| Andruşcă a răspuns:

Din perspectiva mea de baiat, iti zic sa porti tocurile. Iti sta mult mai bine si elegant.

Cizme lungi poarta doar prostituatele si manelistele.

| annabountii99 a răspuns:

Tocuri happy sunt mai potrivite pentru astfel de evenimente, sunt mai elegante si mai fine..asta e parerea mea big grin si ar merge mai bine cu rochia mulata happy

bafta! FUNDITAA?

| caterinasmile a răspuns:

Depinde cum arata cizmele dar daca as fi in locul tau as alege pantofii cu toc in ciuda inaltimii pentru ca ofera un alt aspect piciorului iar daca rezisiti pe tocuri e si mai bine.
Succesc in alegerea potrivita!

| Fax a răspuns:

Pantofi.cu genul ala de cizme ai arata ca o centurista