| smile a întrebat:

Buna TPU.Am nevoie de ajutorul vostru.Peste ceva timp va fi balul bobocilor si nu am idee in ce sa ma imbrac.Am o rochita scurta pana la genunchi (cu decolteu) credeti ca ar fi potrivita pentru bal? daca nu aveti alte ideei? multumesc. fundita

Răspuns Câştigător
| Ramooon a răspuns:

In primul rand trebuia sa dai detalii despre cum arati, in al doilea rand trebuie sa te imbraci in ceva care sa te faca sa te simti bine si mai ales confortabil, pentru ca daca te simti bine se vede si ai sa stai totusi toata seara imbracata asa deci... Nu purta materiale supraelastice caci vei dansa si nu vrei sa fi lac de sudoare de la jumatatea seri. Culori inchise nu strica caci probabil cel putin un destept va varsa suc pe cineva si sa nu fii tutongue SI rochita ta este potrivita, atat timp cand decoleteu nu este prea adanc ca mai vin si profesori totusitongue