| SilviaVrm a întrebat:

Se aproprie Revelionul(nu e chiar asa aproape dar totusi laughing ) si vorbeam cu niste prietenii de ceea ce am putea sa facem. Am vrea sa petrecem Revelionul acasa la un baiat,mai multi prieteni dar nu stim ce sa facem. Mananci o cina copioasa,bei, mai stai de vorba dar apoi? Devine ciudata si plictisitoare situatia daca stai in casa pana dimineata :\. La discoteca nu toti vor sa mearga deci am optat toti pentru optiunea "in casa" dar nu stim ce sa faceeem! :O idei?batting eyelashes

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NoName0x0 a răspuns:

Vedeti filme cu teme de sarbatori sau horror, dansati, jucati ceva, puteti face si banalele clatite...

| Stefanel94 a răspuns:

La o adica puteti pune muzica si sa dansati