| Popa_Octavian_1996 a întrebat:

Eu si prietenii mei nu stim cum sa petrecem revelionul. Suntem 6-7 persoane, apartament sau casa nu avem disponibile, iar banii sunt destul de putini ( gen 150 lei pe persoana)
Any ideea?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 6-7 persoane este ok si la unul din voi acasa, intr-o singura camera. Cu 900-1000 lei cumparati ceva mancare si bautura, pentru 1 noapte, restul este distractie!

| Mayhem666 a răspuns:

Faceti in aer liber happy asa nu mai platiti inchirierea unui loc.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Eu am gasit cu 250 de lei la un restaurant si a fost super fain.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu 150 lei, nu gasesti loc la restaurant, iar daca nu ai la cine face, nu prea ai solutii.

| Softe a răspuns:

Un mic gratar la unul dintre prieten, putina muzica, putina bautura (daca consumati) si important este sa va simtiti bine pentru ca numai asa va fi un revelion reusit.