| pwp a întrebat:

Buna TPU.
se poate ramane insarcinata si fara contact sexual?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se poate fără penetrare, el ejaculează în intrarea în vagin și este suficient să te stropească cu o singură picătură de lichid seminal care are suficient spermatozoizi ca să ajungă unul care să fecundeze ovulul.
Jocurile sexuale sunt extrem de periculoase dacă nu sunteți atenți.
Pa, pa.

9 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Nici vorba. Hai sa radem: Se poate face dragoste in doi, eu fiind la Galati si el la Braila? Da Se poate, dar cu o conditie. Lungimea penisului sa fie de la Galati la Braila, plus inca 15 cm. Sper ca nu te-ai suparat. Pa!

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Nu, numai prin Vitro.

| micurutza2005 a răspuns:

Pai daca s-ar putea ramane insarcinata si fara contact sexual ar fi numai gravide pe toate drumurile cand ar avea chef pfuf un copil asa din senin, nu? deci trebuie contact sexual clar si ejaculare in interiorul vaginului si sa fie la ovulatie femeia pentru a elibera ovulul care se poate unii cu un spermatozoid iar apoi sa se deplaseze in cateva zile spre uterul femeii unde se va instala sarcina...bla bla, etc.

| IIIx333III a răspuns:

Da, prin inseminare in Vitrohappy.

| MadutzaB a răspuns:

Da.este posibil daca partenerul si-a atins-o si i-a ramas pe degete sperma iar apoi ti-a introdus tie degetul(degetele) in vagin.

| kathyangel a răspuns:

Normal ca nu! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dsigur pasarica... Poti ramane insarcinata fara contatct sexual astfel:
1) Insamantare Invitro
2) Dupa exaculare, sperma, mai exact spermatozoizii pot traii cateva ore, ii poti omor, doar daca te speli pe maini cu sapun.Deci daca un barbat ejaculeaza si un mic srop ii cade pe mana, sau pe ceva, pe un prosop, pe un material, cu care cu te stergi prealabil la ****, evident ca ramai, sau daca ala iti baga degetele sau degetul cu picatura in vagina, scuze pentru prima exprimarebig grin...
Insa daca te referi. daca te la un sarut, poti ramane ainsarcinata, atunci, NU laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Uite aici o poveste cum a ramas o femeie insarcinata cu un glont:
http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/t21111.html
Desi mie imi pare mit.

| iulianPOPAA a răspuns:

Daca a cazut o picatura de sperma pe chiloti ei apoi peste o zi ia ia imbracat poate ramine gravida