| Yosifica a întrebat:

se va tine un concert la noi in oras unde se va canta muzica crestina si vor fi pocaiti etc... eu sunt ortodoxa si ma duc cu o prietena pocaita, trebuie o anumita tinuta?

5 răspunsuri:
| 6DuckMeJesus a răspuns:

Iara tu? Cauta 'goth girl' pe google ca sa-ti faci o idee privind tinuta OBLIGATORIE muzicii crestine si in special celei ortodoxe.

| Yosifica explică (pentru 6DuckMeJesus):

Gata termina si nu te mai lega de intrebarile mele, care e problema ta daca tu nu asculti muzica crestina? nu toata lumea este la fel la noi ortodoxi nu sunt reguli introduse de biserica la felde stricte ca ale lor si de aia intreb daca nu ma ajuti numai intra

| 6DuckMeJesus a răspuns (pentru Yosifica):

Oh oh... fara simt al umorului.

| a răspuns:

Nu cred ca e o tinuts obligatorie,si eu am o prietena de alta religie care merge la tot felul de intalniri cu restul de religia ei, si mia mai aratat poze, iar in general avea un tricou, o fusta pana la genunchi, sau o perechi de blugi mai inchisi la culoare.deci sper ca te-am ajutat si distractie placuta!

| Ioan29 a răspuns:

Https://youtu.be/1auSg1Mg0xs
Asculta melodia asta Hip Hop Crestin
ft tare... Un mesaj despre altceva decat tot ce se vede pe lumea asta si anume despre Isus Hristos!