| georgica112 a întrebat:

Buna TPU si La multi ani! Vara anului ce tocmai a trecut am scris o carte, toata vacanta mai precis, se numeste "Intre rasarit si apus".
Acesta este blogul meu: http://pascalgeorge.blogspot.com/, unde se afla si descrierea cartii. Dar problema este ca nu am sufiecienti bani sa o public, si deja am multe cereri, sunt adolescenti si tineri care vor sa o citeasca. Stiti cumva firme, asociatii sau poate persoane ce ma pot ajuta ca sponsori? Astept raspunsurile, sfaturile si sugestiile voastre! Toate cele bune :*.,

1 răspuns:
| absurd a răspuns:

Esti ft bravo ca ai scis, multa bafta inainte si ce categorie se incadreaza cartea?(uibesc psihologicelaughing