| OmulCareStieCeFace a întrebat:

Simt ca nu mai pot crying am un prieten care se da mare adica ma injura ma contrazice ma insulta daca zice el ceva e smecher daca zic eu ceva atunti eu is prost ma si amenita cateodata.Dar daca e o problema vine la mine si eu m-am pierdut increderea in el dupa ce il tot ahut ma si insulta si toate cele.Va rog din suflet spuneti-mi ce sa fac.crying crying.crying crying

Răspuns Câştigător
| CaTaLiNuTzAaA a răspuns:

Acela nu se poate numi prietenstraight faceEste doar o persoana care te foloseste...Mai bine inchei prietenia cu el.Chiar daca ai zis ca el gandeste cu muschiul nu cu capul trebuie sa te opui:p nimeni nu merita sa fie folosit sau tratat astfelhappyTe pup:*Ai grija ce faci:*

| OmulCareStieCeFace explică (pentru CaTaLiNuTzAaA):

O sa incer de si am incercat astazi nicel faza asta dar a cam sarit cu pumni mai putin si ne loam la bataie dar incerc mersi oricum

4 răspunsuri:
| ȚiganTranspirat a răspuns:

Ii spui ca nu mai vrei sa fiti prieteni.

| OmulCareStieCeFace explică (pentru ȚiganTranspirat):

Da nu-s cum sa-i spun ca mie totusi putin frica ca el gandeste cu muschiul nu cu capul

| ȚiganTranspirat a răspuns (pentru OmulCareStieCeFace):

Ok inteleg.Pai atunci incearca sa te indepartezi de el.Adica sa nu va mai intalniti asa des, tot asa pana nu va mai intalniti deloc.