| xSorelax a întrebat:

Sper sa aveti timp sa cititi sad

Am o mare problema. De cand am inceput clasa a 8-a, jur ca imi vine sa innebunesc! Asta din cauza unui prost care a fost cu mine clasele I-IV (primare). Ma enerveaza enorm de mult din cauza ca mi-a pus o porecla foarte dar FOARTE VULGARA! Nu mai pot.Plang mereu din cauza lui crying( Sper sa nu-mi spuneti sa-l bag in seama deoarece am incercat, si striga in gura mare porecla aia nenorocita! M-a facut de rahat in toata scoala, inclusiv prietenilor mei crying(( Cand ma vede imi zice porecla aia, si nu stiu ce sa fac ca sa-l potolesc. Nu vreau sa incerc varianta cu parintii, deoarece mi-e foarte rusine de ei, inclusiv de porecla aia adresata mie! M-am gandit sa-i spun dirigintei mele sau dirigintei lui. Dar nu prea este buna ideea, ca poate o sa-l puna in fata clasei sa zica porecla si atunci mai grav va fi.Si nici ideea de a vorbi cu mama lui nu este buna straight face. Am uitat sa mentionez ca mai sta si cu mine in bloc! Eu la scoala am ajuns sa nu mai ies in pauze, din cauza lui. Dupa cum am spus,, cand ma vede imi spune porecla aia in gura mare. Ma face de rahat peste tot! Nu stiu de ce sunt asa, sa pun eu tot la suflet. In clasele a 7-a si a 6-a ma purtam ca atare. Dar acum. crying. Vreau sa-mi spuneti niste porecle EXTREM de vulgare! Puteti sa puneti cu ***. Vreau sa-i trantesc vreo 2 vorbe de ii va fi frica sa mai vorbeasca cu mine! Va rog mult de tot, vreau porecle extrem de vulgare pentru un baiat idiot.

Multumesc ca ati avut timp sa cititi.

6 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Injura-l si tu,sau cauta-i o porecla, ceva, un defect de al lui.sa vada si el cum e. Dar totusi, care e porecla? Vreau sa stiu daca o poti lua ca pe o gluma, nu ceva rau.Sa faci sa fie ceva amuzant din porecla asta.Da-mi un mesaj daca e.

Răspuns utilizator avertizat
| AncutzaDragutza97 a răspuns:

Dupa parerea mea, nu iti trebuie o porecla vulgara, ci una nemaiauzita si amuzanta. poti sa-i zici "avatar" sau si mai bine ii zici ca e un "hipocampus gutulatus microstefanus" asta inseamna calut de mare, dar o sa sune jignitor pentru el si amuzant pentru colegi. important e sa o spui clar, cu zambetul pe buze si o sa-i cada fata laughing

| JustMeAndy a răspuns:

Mie o colega mai dusa imi spunea flo*ca o tampenie stiu dar incearca sau aur**ac, copil facut pentru alocatie, delicven*, vi*tor puscar**s... sunt multe gandeste-te si u daca vrei poti sa imi trimiti msj cu porecla ca asa sa imi dau seama ce porecla sa iti spun sa ii dai o intreb p colega mea cea ticnita si sigur te rezolv :d

| Trinitas a răspuns:

Degetul din mijloc face cat 100 de porecle. Ai o arma periculoasa la tine, Yoda. Foloseste-o cu bagare de seama!

| xSorelax explică:

Multumesc ca m-ati sfatuit, dar nu pot sa spun porecla deoarece imi este extrem de rusine straight face Imi vine sa intru in pamant cand aud. Baiatul ala este slabanog, alb la piele, cu parul` brunet si freza ca Justin Bieber [ si e si pitic de inaltime ]. Cred ca stiu cum vi-l imaginati laughing... Ceva porecle vulgare pentru descrierea aspectului fizic al lui?