| anonim_4396 a întrebat:

Buna mai vreau porecle ceva dragut si sa pot folosi porecla si in scoala adica liceu... dau funda happy

Răspuns Câştigător
| ingeraws a răspuns:

Pisicuta, bombonika, dulkika, zeita vanatori, pantera, zuzu, creata, daca esti creata, nu stiu, porecla te reprezinta poate veni de la nume, sau dupa comportament... sper ca te-am ajutat, funda pls...

2 răspunsuri:
| xioliolioloix a răspuns:

Ckiler girl

| Siera_3750 a răspuns:

Aolo mama nu te poti inspira din raspunsurile intrebarilor anterioae?
chiar esti obsedata de "porecle"? fata, astea nu ti le pui tu ca vrei, prietenii ar trebui sa iti puna una ca asa tu poti sa iti zici si "printesa" si oricum am vazut ca ai desule raspunsuri deci daca vrei neaparat o porecla mai uitete odata la intrebaristraight face