| bianca_9483 a întrebat:

spunet-mi si mie un site care traduce bine! De preferat in engleza si franceza! dar nu-mi dati site-ul google, ca stiu, ca face traduceri foarte proastecrying. mersi anticipat! dau funda+vot! Va multumesc din suflet ...as vrea sa aflu site-ul cat mai curand daca se poate! Va rog! este urgent!

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Incearca si http://www.traduno.md/

1 răspuns:
| Iva a răspuns:

Un site nu poate să traducă bine prin definiţie, că face traducerea automat. Cuvintele au mai multe sensuri, o traducere corectă nu-ţi poate face decât un om care cunoaşte bine limbile respective...