| Deutsa_7202 a întrebat:

Unde pot gasi un site bun pentru traduceri romano-engleza? cel de pe google nu da binee... Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| Deutsa_7202 explică:

Si nici traduno.ro

| Genius21 a răspuns:

>romano-engleză
Felicitări, tocmai ai inventat o nouă limbă.

| Deutsa_7202 explică (pentru Genius21):

Am observathappy. din cauza ca m-am grabit am gresithappy! Nu trebuie sa-mi dai cu parul in caphappy.

| NoInteres a răspuns:

Http://www.dictionar-roman.com/ cel mai bun, e de texte, cuvinte, poti traduce din romana in engleza - engleza romana, geromana, romana, germana - romana chineza romana, romana chineza orice!