| Cosmy_9069 a întrebat:

Spuneti-mi si mie, cateva manele dragute, gen Florin Salam si susanu' - Te ador, te ador [asa cred ca se numeste melodia ] []! Ms. muult, dau FUNDITA SI VOT!:*:*big grinhappyhappybig grinstarstarstar!

9 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nu cere manele aici.
E ca si cum ai injura in biserica...

P.s:E draguta aia cu Te iubesc oriunde ai fi.Nu stiu cine o canta.

| yogeo12 a răspuns:

Serios?! manele?! uite sunt de parere ca fiecare are gusturile lui da te rog nu aici! nu stiu intreabati prieteni!
p.s. sunt de acord cu dyya prima parte cu biserica
p.s.2.:macar aici sa scapam de cocolari(fara suparare)

| anna_6885 a răspuns:

Go and kill yourself!
P.S. care-i faza cu "eu nu ascult manele, dar imi place cutare manelist"? E ca si cum ai spune nu imi place fast-food-ul, dar ador shaorma.

| xDarkBarbiee a răspuns:

Uitee. Chiar nu vreau sa par pisaloaga. :-))
Da nu-mi plac manelele! Deci nu ma pricep...iar din moment ce sunt manele nu pot fi dragute rolling on the floor.
Scuzee. kiss Glumeam :-D... Dar nu ma pricep la astea. :-)

| asdasd_4377 a răspuns:

@dyya si @xDarkBarbiee pai de ce mai puneti post acilea ca sa va aflati in treaba? ori stiti si raspundeti ori nu mai scrieti nimic si gatawinking

| razvy0117 a răspuns:

Florin Salam imi fac poftele tongue Nicolae Guta Riciu.Cam atat

| Teeeeeoo97T a răspuns:

Eu una nu ascult manele dar imi place mult Babi Minunee - Indianca mea, Araboaica mea love struck
Sper sa-ti placawinking

| Anca_3917 a răspuns:

O canta Ioana si Florin

| Anca_3917 a răspuns:

Babi Minune si Nek-am o masina de fite
Susanu-Bombasstic