| DyanneDolce a întrebat:

Spuneţi-mi şi mie de pe ce site-uri sau în ce magazine din Piteşti(Euromall) sau Braşov(Eliana Mall) şi la ce preţ pot găsi bascheţi cu steagul UK, ceva în genul acestora:http://www.okazii.ro/......a124343622 fără sclipici şi alte nebunii, eventual cu ţinte! Ms frumos!

4 răspunsuri:
| JessicaIoana a răspuns:

Pai in New Yorker sunt dar nu stiu daca gasesti in respectivele mall-uri.

| DyanneDolce explică (pentru JessicaIoana):

Am văzut în Eliana Mall unii dar erau cam scumpi după părerea mea...în New Yorker nu ştiu să fi văzut

| JessicaIoana a răspuns (pentru DyanneDolce):

Poate nu sunt acum eu i-am cumparat acum un an. nu stiu nu sunt din orasul tau sa stiu mall-urile sad, eu doar ti-am zis de unde mi-am luat.

| JessicaIoana a răspuns:

Uite asa gasesti in New Yorker http://www.okazii.ro/incaltaminte-altele/new-yorker-tenesi-a116422366 eu i-am gasit redusi la 50 de lei, pretul normal s-ar putea sa fie mai scump dar merita oricum sunt de calitate. Funda?