| anonima13 a întrebat:

Buna TPU...staiu ca suna putin ciudat dar as vrea sa imi fac o prietena de vorbit p mess, poate si la telefon daca ne intelegem binehappy
eu am 13 ani cls a7a ma numesc andreea, imi plac sa stau p net si p mess, sa joc jocuri online gen bb, cu scoala o duc bine, cine e interesata sa imi lase un mesaj cu idul sau sa il puna aici la raspunsurihappyas vrea sa se bage cine vrea o prietena cu adevaratbig grin
astept raspunsurihappy

1 răspuns:
| JustDolt a răspuns:

Hei. eu as zice sa astepti pana o sa te gaseasca el pe tine happy asa e cel mai bine. aici poti sa te atasezi de cineva. sa ai sentimente fata de el si apoi sa constati ca a vrut doar sa isi bata joc happy Nu am avut niciodata asemenea experiente cu o fata. dar iti zic cum gandesc eu si sper sa te ajute big grin