| MirunaSunrise a întrebat:

stie cineva o masca de par pentru varfuri despicate, stralucire sau etc. care nu mai necestita clatire dupa? adica sa mearga sa ma dau si pe parul uscat si sa-l las asa.

Răspuns Câştigător
| BybuDudu a răspuns:

Scuza-ma asa nu te pot ajuta dar iti dau un alt sfat despre par in semn de scuze
daca vrei sa-ti decolorezi parul aplica cu suc de lamaie si stai asa la soare, se va deschide cu doua nuante

2 răspunsuri:
| BybuDudu a răspuns:

Amesteca lapte cu miere si zeama de lamaie si ungete pe par inainte sa te speli pe cap. stai asa 15 minute. Sau date pe par inainte de baie cu ulei de masline, tampozeaza firul de par nu pielea capului.

| MirunaSunrise explică (pentru BybuDudu):

Mersi dar eu ma refeream o masca care sa nu necesite spalarea pe cap dupa aplicarea acesteia

| BybuDudu a răspuns (pentru MirunaSunrise):

Scuza-ma asa nu te pot ajuta dar iti dau un alt sfat despre par in semn de scuze
daca vrei sa-ti decolorezi parul aplica cu suc de lamaie si stai asa la soare, se va deschide cu doua nuante