| JustMeeLebee a întrebat:

Buna TPU-stilor ce faceti? Ma ajutati si pe mine cu ceva? Nu de mult timp i-am lasat un mesaj unui baiat de care imi place mie? Si el a fost intrat dar nu mi-a raspuns ce ziceti sa ii mai trimit inca un mesaj? (vorbim de mesaj pe facebook)?

2 răspunsuri:
| amaliaamely a răspuns:

Hei! Si eu ia-m zis tot asa unu tip si a zis doar binehappy! Poate nu ti-a raspuns pentru ca nu ii palce de tinehappysau poate nu era la calculator in acel moment, sau e un tip timid si nu a stiut ce sa zica!
Sper ca te-am ajutathappy

| Grrrrrro a răspuns:

Nu trebuie sa il fortezi sa-ti raspunda. Poate ca nu era la pc cum a zis @amaliaamely sau poate ca ii este rusine sa-ti raspunda din motiv ca te place si el big grin.