| Mσηιι a întrebat:

stiti ceva statusuri pentru messenger?happy
funda.

Răspuns Câştigător
| LoveForShania a răspuns:

Buna.
Da, daca ma adaugi in lista iti trimit ca am o gramada de fisiere cu statusuri.
l0ve_e_t0tul

2 răspunsuri:
| britney4kevin a răspuns:

18. Si Dumnezeu a zis "sa fie lumina" Elctrica a zis "TZEAPA FRAIERE"!
17. Acolo unde toti gandesc la fel, nimeni nu gandeste prea mult – Walter Lippmann – nu mai stiu la cine am vazut statusu, da cica e sigur ca vorba asta o zisa nenea Lippman
16. Putina liniste si concentrare pentru faimoasa lucrare! – o colega de anul 3 vorbind despre activitatile ei de natura licentioasa
15. Sssallaaam ssassesc! – statusu nu pare a avea nimic special, dar eu fiind manelist trebuia sa pun un status ce contine cuvantul SALAM :p
14. Fa-ma Doamne ce n-am fost,padurar si sef de post, sa cante haimanalele, sa rupa pijamalele!
13. Foaie verde de bihor, nu da mass ca iei ignor!
12. Ce uameni! – e ceva de zis?tongue
11. Alt status – glume seci, da care uneori le gust si eu:p
10. Paping – imi place jocul de cuvinte!
9. Am pus ca prostu punct zilelor senine, cand dintre atatea zdrente te-am ales tocmai pe tine. Tine-te bine ca de-acum inainte nu te mai lovesc doar cu cuvinte – un coleg de la drept!
8. Fluturashii nu au stomac…in care sa zboare!
7. De ce nu exista mancare de pisici cu gust de soarece?
6. N-am status!
5. Lasa-ma mai repede in pace, daca nu vrei sa te iau la suturi prin lista mea!
4. Cand scafandrii vor inota in desert, atunci o sa am si eu timp sa imi fac temele! – sau la mine voi avea timp sa invat pentru examenetongue
3. Mi-am luat de curand BMW X5 si l-am tunat pana l-am facut ARO!
2. Thanks God I’m a woman!
1. Cand zic SA MOARA MATA! nu te injur…doar imi pun o dorinta! – 100% adevarat! apud un betivlaughing

funda?

| lsgsfh a răspuns:

Esti patetic si tu stii, nu mai cred in jucarii, tu mereu crezi ca pun botu` hai c-o faci pe idiotu!