| AnnaPaula29 a întrebat:

Stiti cumva ce ar trebui sa invat pentru competentele de la engleza? Vreau si cateva pareri de-ale voastre, mai ales de la cei care au trecut prin asta.

Merci:*

1 răspuns:
| JAYBEE a răspuns:

Banuiesc ca umbli la cursuri cambridge nu-i asa? =D
si eu am umblat si trebuie sa citesti, sa scrii si sa vorbesti in engleza si vei primi calificative din partea profesorului.

te sfatuiesc sa citesti sau sa iti cumperi carti in limba engleza, sa le citesti si sa incerci sa le traduci. asta e cea mai buna metoda, adica cel putin la mine a functionat.

bafta papa}{