| PapUsHykA a întrebat:

sunt din r.moldova vreau sa imi continui studiile in romania si scoala la care vreau sa invat limba straina este engleza normal insa eu am invatat in md franceza vreau sa fc singura engleza de unde pot lua cursurile va rog mult ajutati-ma pentru ca ceilalti au in spatele meu 9 -8 ani de angleza si eu chiar imi doresc sa cunosc engleaza astept mesajele voastre! merci mult de tot!

2 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Sunt cărți de tipul învățați engleza fără profesor!
Trebuie și dicționare, și cărți de gramatică, și etc.
În general orișice curs de învățat engleza, este mai bun decât nimic.

| PapUsHykA explică:

Pai si unde sa le caut poti sa imi dai un link?