| gнσѕт a întrebat:

Stiti cumva cum as putea sa ma ingras 2-4-5 kg fara sa manac dulciuri in continuu sau mancare de la fastfood, incerc sa ma mentin sanatos. Funda.happy

Răspuns Câştigător
| JohnnyK67 a răspuns:

Sa mananci putin, dar des.
Daca se poate la ore fixe.

2 răspunsuri:
| AndrrreaDeea a răspuns:

In primul rand trebuie sa respecti cele 3 mese principale, iar intre acestea trebuie sa mananci ciocolata, alune, masline, napolitane.Si trebuie sa faci si sport, deoarece tu nu vrei sa pui grasime pe tine, ci muschi.

| Cata7hDr a răspuns:

Sa mananci multa mancare nu neabarat nesanatoasa si sa nu faci prea mult sport, alergari etc.