| xOchelariCuInfraRosu a întrebat:

stiti niste filme de aventura gen "Journey to the center of the earth" (Calatorie spre centrul pamantului) pls raspuns rapid ofer funda pentru cele mai multe si cele mai bune filme gen "Calatorie spre centrul pamantului" care este bazata pe cartea scrisa de Jules Verne cu acelasi titlu. multumesc anticipat.

1 răspuns:
| enchanted a răspuns:

Indiana jones, 3oooo leghe under sea, ocolul pamantului in 80zile, misterious island(insula misterioasa), marco polo, guliver