| vladoctavianyt a întrebat:

Bună TPU, sunt a 8 a astăzi am chiulit de la ultima ora una de franceza, no acum întrebarea mea. După ce profa ne-o văzut cum am chiulit în masă (cam jumate din clasa) o anunțat directoarea și adjunctul + diriga și cică ne scade nota la purtare la 7, acum are voie? Adica 3 puncte la purtare doar pentru-ca am chiulit, plus ca era ultima ora de vineri și e prima dată din anul asta când am chiulit

5 răspunsuri:
| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Are voie; unui coleg i s-a scăzut media la 6 pentru că a pus un sticker pe WhatsApp.
P.S. Sigur ești a VIII-a?

| Anuskaa a răspuns:

Ce legatura are ca e vineri si ultima ora?

| Cosmin89321 a răspuns:

Vrea doar sa va sperie ce te agiti atata

| Czechoslovakia a răspuns:

laughing) eu intr a 12 a nu am legat si o luna tot anul scolar si am avut 10 la purtare. astea s prostii cu scaderea sa va sperie, v a vazut oite blegi

| someoane373 a răspuns:

Eu cred ca n-are voie adica eu stiu ca la 10 absente are voie sa iti scada un punct la purtare da na