| CosminDolha a întrebat:

Bună TPU! Sunt băiat, am 16 ani. Sunt mai grascryingam burtă, ce părere aveți? Mi-e rușine să ma dezbrăcat în fața prietenilor/părinților, la piscină/mare etc. Ar trebui să-mi fie rușine?

Răspuns Câştigător
| CostinAlamariu a răspuns:

Rusinea e buna fiindca ne motiveaza sa ne indreptam greselile.

Slabeste si o sa iti dai tricoul jos cu mandrie si nu cu rusine.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ai putea să faci sport și să nu mai mănânci atâtea prostii.

| Blackrose18 a răspuns:

Nu va mai plangeti ca sunteti grasi. NU e o boala venita, ci ati ales voi felul asta de a trai, pune-te pe slabit, alearga, mananca sanatos.

| ion326 a răspuns (pentru Blackrose18):

Sunt unii care se îngrașă și dacă gusta mâncare mai grasă, practic nu e vina lor deci nu te lua de el. Și eu sunt în aceeași situație și îți zic din experienta ca dietele și sportul te ajuta pe moment tu în timp oricum vei reveni la o greutatea anterioară