| IzabellaVanessa a întrebat:

Sunt clasa a10a si as vrea sa organizez o activitate in clasa cu ocazia Craciunului (ceva pe grupe..costume). Ce idei imi puteti da? :d

1 răspuns:
| lovegirl15 a răspuns:

De ce nu incercati sa va dati cadouri intre voi? Faceti biletele cu numele voastre, le puneti intr-o caciula si feicare extrage cate un biletel.
Unul dintre voi s-ar putea costuma in Mos Craciun, pune cadourile in sac si le imparte thinking
Noi asa facem si mi se pare o idee draguta sa ne dam cadouri intre noi.