| IzabellaVanessa a întrebat:

Sunt clasa a10a si as vrea sa organizez o activitate in clasa cu ocazia Craciunului (ceva pe grupe..costume). Ce idei imi puteti da? Multumesc

2 răspunsuri:
| Macovei_Lucian_1996 a răspuns:

Oooh...cat de dragut... poti organiza un concurs jurizat de colinde sau alte activitati, sau puteti pune in scena o piesa de teatru cu specific, scopul acelui spectacol fiind caritabil happy

| July88 a răspuns:

Buna...nu prea are legatura cu Craciunul dar mie mi se pare dragut, anii '40, o tema din asta, sau hippie sau disco si daca nu exista costume poti sa iti pui o bentita multicolora si ai rezolvat problemabig grin