| Andra0101 a întrebat:

Cu ocazia Craciunului eu si o colega am vrea sa ii facem cadou unei fetite mai sarmane care este clasa 0. Si nu stiu ce sa ii luam. Vrem sa ii facem si ceva manual. Nu am idei. Va rog ajutati-ma. FUNDA!

3 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

Ce spui de un pulover sau o pereche de pantalonasi ori o geaca sau o pereche de ghete. Cat despre lucru manual, un cosulet impletit cu cateva bomboane sau o ciocolata ar fi suficient.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca e o fata mai saraca luati si voi ceva util, o haina, ceva pentru scoala, niste dulciuri, chestii de care duce lipsa

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ati putea sa ii luati si ceva jocuri educative, e la varsta la care are nevoie.
Imi place ideea lui "Scherimuvi", ai putea sa te inspiri din ea happy