| Tupeuuuuuuuu a întrebat:

Buna TPU.Sunt clasa a8-a si ma pregatesc intens pentru evaluarea nationala.As vrea si eu,daca se poate: niste exercitii la matematica, gen"cum s-ar da la examen",dar as vrea sa fie si rezolvate ca sa pot sa ma verific,in special : probleme de geometrie,expresii,functii,exerciti cu rationalizare, radical si module.Multumesc!

1 răspuns:
| Roses a răspuns:

Cauti pe net modele pentru evaluarea nationala cu barem. Am cautat si eu anul trecut cand am dat examen si ai la modele berechet cu tot cu barem.winking Succes! happy