| DvonSmile a întrebat:

Buna TPU ^_^. Sunt confuza. Vreau sa ma transfer de la liceul la care sunt acum si nu sunt sigura ce as alege dintre Teoretic si Agricol [ mentionez ca la cel Agricol trebuie sa fac naveta ]. Ce imi recomandati sa fac si de ce? Multumesc frumos. happy [ scuzati categoria, nu am gasit niciuna potrivita pentru acest subiect]

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teoretic ---> nu faci naveta! Plus ca ar trebui sa te gandesti la viitorul tau, si nu o sa ai un viitor stralucit daca o sa studiezi ''agricultura''. Oricum e alegerea ta, fa ceea ce simtiwinking!

| SerafimHD a răspuns:

Teoretic!