| brya a întrebat:

Buna tpu...sunt cu un baiat de cateva zile si luni ma intalnesc cu el si o sa avem primul sarut dar nu stiu cum sa o fac...niste sfaturi? dau funda.

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Bunahappy
In primul rand ar trebui sa stai linistita pentru ca nu este nimic rau.Toti am trecut prin asta si a fost totul bine.
Incearca sa fi relaxata in acel moment.Sa te lasi purtata de val si totul va veni de la sine si va fi bine. Dupa aceasta vei vedea ca ti-ai facut griji degeaba in legatura cu asta.
Vei vedea ca o sa iasa totul bine.
Bafta si lasa emotiile la o parte.Vei vedea ca nu este greu deloc, ci din contra o sa iasa totul bine.Sunt singura de asta.

5 răspunsuri:
| Alexddu99 a răspuns:

Pai cam aici ar fi tot ce ti-ar trebuie |
1) Un loc bun

| nowar a răspuns:

Lasa legea gravitatiei sa faca totul.laughing

| MickyloveAndySixx a răspuns:

Chiar esti sigura ca o sa fie lni? :-s
adica na. ori ce este posibilll...
Sfatul meu este: sa vina totul de la sine! big hug :*

BAFTA! >big grin

| SookiexD a răspuns:

He he he! Pur si simplu incearca sa ai o zi minunata si nu lasa nimic sa ti-o strice... Pana la urma daca totul este perfect, si sarutul tau va fi perfect. Nu trebuie pregatiri sau altceva. pur si simplu urmeaza-l pe el.O sa fie bine ^^

| anutzaEu a răspuns:

Pai trebuie ca tu sa simti cu adevarat ca trebuie sa faci asta si daca vine de la inima, va fi perfect.
Sper ca te-am ajutat!
Bafta!